pizza

JAKĄ LUBISZ

W ZALEDWIE

kilka minut

dowolność

składników

jedna

cena

RACH CIACH to pizza jaką znasz, ale w zupełnie nowej formie. To TY decydujesz co na nią wrzucisz, a my przyrządzimy ją dla Ciebie w zaledwie kilka minut.

Puść wodzę swojej wyobraźni i skomponuj pizzę idealną.

RACH CIACH to miejsce wspólnego celebrowania i cieszenia się smakiem najsłynniejszego i najbardziej lubianego dania na świecie, a to wszystko w towarzystwie naszych autorskich koktajli i świetnej muzyki.

Usiądźcie przy naszym stole i zasmakujcie niepowtarzalnej atmosfery oraz włoskiej gościnności!

Ciasto do naszej pizzy jest autorską kompozycją włoskiego szefa kuchni opartą na bazie ciasta Neapolitana.

Produkujemy je ze specjalnie dobranej mieszanki mąk i niewielkiej ilości drożdży, a następnie pozwalamy mu spokojnie dojrzewać przez co najmniej 24 godziny.

Długi proces fermentacji nadaje ciastu niepowtarzalnego smaku i sprawia, że jest ono lekkostrawne, puszyste i chrupiące.

Postawiliśmy również na niestandardowy kształt naszej pizzy w stylu Pinsa alla Romana, aby zapewnić Wam niepowtarzalne wrażenia smakowe i estetyczne.

Dzięki temu, że nie wałkujemy, a delikatnie rozprowadzamy ciasto w rękach, po upieczeniu pozostaje ono niezwykle miękkie i delikatne w środku oraz kruche na brzegach.

Dodatki na naszą pizzę zmieniają się sezonowo i pochodzą od lokalnych dostawców, aby zapewnić Wam świeżość i wysoką jakość serwowanych produktów.

NASZA PIZZA, TO NASZA NAJWIĘKSZA DUMA.

Odwiedź nas i przeżyj niezwykłą przygodę kulinarną odkrywając jej smak na nowo.